Meie hoolduskontseptsioon

  • lühi- ja pikaajaline hooldus
  • dementsete haigete spetsialiseeritud hooldus

Kontakt

Fon +372 6230 605 :: kursana @kursana.ee

Kursana – kogemused ja kompetentsus

Kursana on erasektori juhtiv teenustepakkuja eakate hoolduse ja teeninduse alal Saksa turul. Nüüdsel ajal on Kursanal 116 pansionaati, residentsi ja villat, kus hooldatakse ja teenindatakse ühtekokku 13 600 elanikku. Kursana on tegelnud vanaduspõlve veetjatele turvalise kodu loomisega ja neile vajaliku hoolduse ja teeninduse tagamisega juba enam kui 30 aastat. Aastakümnetega tekkinud kogemused ja pidev pühendumus hooldustööle on teinud Kursanast kompetentse partneri.

 

Äriühing Kursana Residenzen GmbH tegutseb Saksamaal, Austrias Šveitsis, Eestis ja Itaalias. Kursana hooldusasutusi iseloomustavad eeskujulikud standardid, kaasaegsed ravikontseptsioonid, kõrge teeninduskultuur ja majanduslikult kindlatel alustel olevad juhtimisstruktuurid. Kursana poolt pakutavate teenuste kvaliteet on tavanõuetest kõrgem.

Edu tagab süsteem

Kõikjal, kus tegutsevad Kursana eakate pansionaadid, kuuluvad need piirkonna parimate hulka. Tagamaks kõrgekvaliteedilist hooldust ja kõiki funktsioone arvestavat optimaalset töökorraldust, võtab Kursana omandi- ja vastutussuhted oma kanda ainult siis, kui pansionaat töötab hoolikalt väljatöötatud kontseptsiooni alusel ja on ehitatud multifunktsionaalsust silmas pidades.

Kindel valik

Kõik Kursana kontserni äriühingud on Berliini asuva Dussmanni kontserni 100-protsendilised tütarettevõtted. Dussmanni kontserni annab tööd peaaegu 56 500 inimesele 21 riigis, kuuludes seega kogu maailmas kõige suuremate multiteenuste pakkujate hulka erasektoris. Nii seisab Kursana majanduslikult kindlal alusel ja ettevõttele tulevad kasuks mitmekordselt tekkivad sünergeetilised efektid. Pansionaatide elanikele pakutakse Dussmann Service´i professionaalseid teenuseid alates toitlustamisest kuni asjatundliku puhastusteenuseni.