Kursana Merivälja pansion Tallinnas eestvaates
Kursana Tallinna hooldekodu pakub eakatele laia valiku vaba aja üritusi.
Mugav ühisruum Kursana Merivälja pansionis
Kursana Merivälja pansionis on õed, hooldustöötajad, hooldajad ja abiõed ööpäevaringselt klientide päralt.
 

Tere tulemast Kursana Merivälja pansionisse - minu turvaline kodu

See on meie südameasjaks, et Te tunneksite end meie juures hooldekodus hästi ja koduselt. Selleks anname me omalt poolt parima. Eelkõige aga palju soojust ja südameheadust, turvalisust ja toetust.

Me paneme suurt rõhku kodusele õhkkonnale ja pakume meie barjäärivabalt sisustatud hooldekodudes mitmekesiseid teenindus- ja hooldusteenuseid. Ka dementsuse all kannatavad inimesed leiavad meilt armsa ja õdusa kodu, mis pakub parimat võimalikku elukvaliteeti.

Kui Teil on parajasti vaja saada infot võimalike eluvormide kohta, siis oleme Teile oma kogemustega meeleldi Teie otsuse tegemisel nõustavalt abiks. Palun helistage meile või astuge meilt läbi.

 
 

Alates 18.10.2021 saab pansionis oma lähedast külastada eelregistreerimisega ja väga kindlatel tingimustel:

 • Alates 18.10.2021 kehtib pansionis reegel 1 + 1 + 1 – see tähendab 1 kliendile 1 külaline 1 kord nädalas.
 • Külastusaeg on piiratud – külastamine tingimusel 1+1+1 toimub igapäevaselt ajavahemikus kell 10:00 – 12:30 ja 13:30 – 16:30
 • Ühele päevale, kaasa arvatud nädalavahetuse päevad, registreeritakse kuni 15 külastajat. Palume registreeritud kellajast kinni pidada!
 • Külastus tuleb eelregistreerida sarnaselt eelmisele külastusperioodile – kas telefoni 6092605 või meiliaadressidel anu-riikka.parn @remove-this.kursana.ee või kursana @remove-this.kursana.ee

Tööpäevade külastusaeg tuleb kokku leppida hiljemalt sama päeva hommikul kella 10-ks. Nädalavahetuse külastused tuleb eelregistreerida hiljemalt reedel kella 16-ks. Hilisemaid soove ei registreerita.

 • Külastusaja reeglid –  külastaja peab kandma maski kogu külastusaja vältel (vajadusel annab maski pansioni valvelaua töötaja)
 • Külastaja peab olema terve. Külastajal ei tohi olla hingamisteede infektsiooni haigustunnuseid ja nad ei tohi olla COVID-19 haigestunu lähikontaktsed.
 • Pakkide saatmine on lubatud.
 • Vaktsineerimata klient ei saa minna majast välja külla, poodi, koosviibimistele jms.
 

Elada parimas kohas

Kursana Merivälja pansion paikneb rahulikus eeslinnas, mis ei jää aga kesklinnast liiga kaugele. Maalilise mererannani on vähem kui 700 meetrit ja linnakeskus, mida ilmestab idülliline vanalinn, asub umbes 7 kilomeetri kaugusel. Ühistranspordiga jõuab kiiresti nii kesklinna kui ka lähima ümbruskonna paikadesse.

Tallinn - Kursana Merivälja Pansion

Kursana Domizil Tallinn - Kursana Merivälja Pansion
Ranniku tee 48
12113 Tallinn
Tel. +372 60 92 - 605
kursana @remove-this.kursana.ee
Direktor Ene Katkosilt´i meeskond nõustab Teid hea meelega, võttes arvesse Teie isiklikke vajadusi.
Meie personal, kelleks on õed, hooldustöötajad, hooldajad ja abiõed, on ööpäevaringselt elanike päralt.
Meie töötajad on kogu hinge ja südamega Teie päralt.

Meie Merivälja pansioni eelised

 • Hea ühistranspordiühendus 
 • 700 m mereni
 • Avar tiigiga park
 • Majas oma restoran
 • Ühisruumid koos raamatukoguga
 • Juuksur 
 • Dementsete haigete ala
 • Professionaalne kvaliteedijuhtimine

Mugavad ruumid ja professionaalne hooldus

Meie hooldekodu pakub mugavat elamist õdusas atmosfääris, kusjuures kogu maja on asjatundjad kujundanud nii, et igale poole on võimalik takistusteta pääseda. Soojad värvitoonid, kena mööbel ja kaunid dekoratiivsed kujunduselemendid aitavad kaasa kodutunde tekkimisele. Tubadesse võib kaasa tuua oma mööblit ja armsaks saanud mälestusesemeid.

Ööpäevaringne abi ja toetus

Pole midagi tähtsamat kui see, et kliendid saavad meie abi ja toetuse peale alati täiesti kindlad olla. Majas on kutsungisüsteem, mille abil on võimalik igal ajal abi kutsuda. Kogenud personal töötab majas ööpäevaringselt ja 365 päeval aastas ning on kiiresti kohal. Olgu tegu olmeteenuste või igapäevase kehahooldusega, riietumise, ravimite võtmise või toitlustamisega – abistame ja toetame alati ja kindlasti, kui selleks vajadus tekib.

Heaks hoolduseks otsime häid töötajaid

Ma pakume Teile vaheldusrikast tööd meeldivas meeskonnas. Meil loevad Teie ideed, Teie kompetentsus ja Teie aktiivne panustamine. Täiendõpe on meil tähtsal kohal. Kas see võiks Teile sobida? Siit saate Te lisateavet:

Te leiate meid siit

Tallinn - Kursana Merivälja Pansion , Ranniku tee 48, 12113 Tallinn

Navigatsioon (Google Maps)

Praegused sündmused

Teil on võimalik tutvuda meie ürituste programmi ka kohapeal.