Oleme alati Teie päralt – kvalifitseeritud hooldus ja teenindamine

Kursana Merivälja pansionis on ühe katuse alla koondatud kõik hoolduse vormid: alates lihtsast hooldusest kuni raskeimate haigete hooldamiseni. Me soovime Teile kõigil etappidel olla igati toeks. Erialase koolitusega personal on valmis Teid ööpäevaringselt aitama.

Tundke end hästi Kursana Tallinna pansionaadis
 

Kvaliteedijuhtimine

Iga päev anname oma parima meie hoolde usaldatud inimeste heaks. Meie professionaalne kvaliteedijuhtimine hoolitseb kõrgetest kvaliteedistandarditest kinnipidamise eest. Meie teenuste kvaliteedi tagamisel on meie jaoks ülim prioriteet.

Me teeme kõik selleks, et kvaliteeti veelgi parendada. Selleks on meil toimiv kaebuste haldamise süsteem. Tähtis element kvaliteedijuhtimise vallas on meie töötajad. Seepärast edendame oma töötajaid pidevalt nende isiklikus ja erialases arengus ning toetame nende kutsealast täiendõpet.

Meie pakutavad hooldusteenused

  • Abi kehahügieeni, mobiilsuse jne juures
  • Terviseseisundi jälgimine
  • Argipäevane toetus 
  • Mitmekesine ühistegevuste ja ürituste programm 
  • Dementsete haigete hooldus
  • Igakülgsed olmeteenused
 

Lühiajaline hooldus – ajutine kodu

Hea võimalus Kursana Tallinna hooldekodu tundmaõppimiseks on lühiajalise hoolduse või pereliikmete puhkuse ajaks hoolduse kasutamine. Enamikku abivajavaid inimesi hooldavad kodus nende omaksed. Ka kodus hooldusega tegelevatel omastel on teinekord vaja hinge tõmmata. Nad vajavad puhkust ja aega, et uuesti jõudu koguda. Ka ajutise hooldusvajaduse korral pärast haiglas viibimist oleme Teie teenistuses! Me nõustame teid meeleldi.

 
 

Hooldus ja kooselu pansionaadis

Ühiselt pansionaadis elades säilitavad meie kliendid iseseisvuse, samas nii palju individuaalset abi saades, kui nad vajavad. Paneme suurt rõhku sellele, et kliendid tunneksid end igas eluolukorras kindlalt ja kaitstuna. Ka siis, kui mõnel päeval tervislik olukord enam hea ei ole. Personal kannab tähelepanelikult hoolt selle eest, et kellelgi uues kodus millestki puudus ei oleks.

Mitmekülgne teenuste pakett algab põhihooldusest (abi kehahooldusel, liikumisel ja söömisel), lisanduvad – kliendi terviseseisundi jälgimine, suhtlemine kliendi pere-ja/või raviarstiga, ravimite suukaudne manustamine.

 
 

Dementsete klientide osakond

Kursana Tallinna hooldekodus on eraldi 12-kohaline osakond dementsetele klientidele, kes saavad kaitstud ja turvalises keskkonnas vabalt liikuda. Elu hubases atmosfääris ja mälestusesemed aitavad klienti möödunu meenutamisel ja hea enesetunde loomisel. Läbimõeldud kontseptsiooni ja spetsiaalse koolituse saanud töötajate abiga oleme korraldanud oma töö dementsete klientide erivajadusi arvestades ja pakume neile vajalikku tähelepanu, hooldust ja tegevusi.

 
 

Tervishoiu ja sotsiaalne võrgustik

Kursana Merivälja pansion on hästi lõimunud linna sotsiaalsesse ja tervishoiu võrgustikku ning teeb koostööd vastavate valdkondade spetsialistidega. Tänu pidevale kogemuste vahetamisele saame oma klientidele pakkuda kvaliteetset hooldusteenust.