Kasutage meie teenuseid

Kursana Tallinna hooldekodu pakub rohkelt teenuseid. Maja olmeteenindus tegeleb nii tubade koristamise kui ka isikliku pesu pesemise ja triikimisega.

Ka majahoidja on Teile väiksemate tööde tegemisel abiks – Te ei pea seega mitte mingit muret tundma, sest me oleme kõigi teenuste osutamiseks valmis.

Mitmekülgne toetus

Meie retseptsioon on meie hooldekodu süda. Meie töötajad kuulavad Teie mure ära ja aitavad Teid edasi. Hea meelega hoolitsema Teie posti eest, lepime Teie jaoks kokku ajad ja aitame Teid ka keerulise kirjavahetuse pidamisel ametite ja ametiasutustega. Ka hoolduse teemat puudutavate küsimuste korral oleme Teile nõu ja jõuga abiks.

 
 
Puhastusteenindus kannab hoolt puhtuse eest ja on alati kohal.
Pesu pesemine kuulub laialdaste pakutavate teenuste hulka Kursana Tallinna pansionaadis.

Meie teenused ülevaatlikult

  • Toitlustus
  • Puhastusteenindus
  • Pesuteenindus
  • Maja tehniline teenistus
  • Nõustamine
  • Abi asjaajamisel ametiasutustes 
  • Juuksur
  • Pidulike sündmuste korraldamine
 
 

Pansionaadi oma köök

Toitlustamise eest hoolitseb pansionaadi oma köök, mis pakub mitmekülgset menüüd, milles on lisaks eesti toidule ka rahvusvahelised toidud. Ühisteks söögiaegadeks kogunevad kliendid oma korruse söögisaali, sest heas seltskonnas maitseb toit lihtsalt paremini.

Tervislik ja tasakaalustatud toitumine

Tänu meie pikaajalistele kogemustele oleme eksperdid seenioride toitumise alal. Me ju teame, kui oluline on omavahel hästi sobitatud ja vaheldusrikas toit hea enesetunde jaoks. Seepärast pooldame me tuliselt tervislikku ja tasakaalustatud toitu, mis on valmistatud värsketest ja vitamiinirikastest toiduainetest.   

Hea meelega arvestame me seejuures Teie isiklikke soove – olgu selleks kas täisväärtuslik toit, taimetoit või dieettoit. Me pakume laias valikus eritoite ja arvestame individuaalsete vajadustega, nt ka siis, kui on tegemist närimis- ja neelamisraskustega. Dementsete klientide jaoks teeme me hoole ja armastusega valmistatud ja isuäratavalt serveeritud näputoitu.