Aktiivne päev

Elukvaliteet ja elurõõm mängivad Kursana Tallinna hooldekodus tähtsat rolli. Me pakume samaväärselt tegevust nii vaimule kui ka kehale. Eriliselt peame silmas veel olemasolevate jõuvarude ja võimete arendamist. Aktiveerivate ja taastavate meetmete eesmärgiks on iseseisva tegutsemisvõime toetamine.

Lai valik vaba aja pakkumisi ja üritusi ei lase igavusel Tallinna pansionaadis võimust.
 
 

Ürituste programm

Meie tegevuste valik on mitmekesine – muuhulgas kirevad pärastlõunad muusika ja meelelahutusega. Tulge ja veenduge ise! Meil on hea meel Teie külaskäigu üle!

Praegused sündmused

Teil on võimalik tutvuda meie ürituste programmi ka kohapeal.

Ühised elamused

Lai valik ühiseid ettevõtmisi ei lase igavusel võimust võtta ja pakub köitvat seltskondlikku tegevust. Erilisteks sündmusteks on igakuiselt tähistatavad sünnipäevad, kus pakutakse kohvi ja kooki ning kus kõlab muusika. Eesti armastatud artistid käivad meil korrapäraselt külas ja annavad meile kontserte.

Sotsiaalne side linnaga

Meile on väga tähtis, et maja oleks väljapoole avatud ja et meie klientidel oleks palju sotsiaalseid kontakte. Lähemas piirkonnas tegutsevate eakate seltside ja eneseabirühmadega seob meid tihe koostöö. Samuti on arvukatel pidulikel sündmustel alati teretulnud külalised väljastpoolt. Ka lasteaialapsed ja kooliõpilased külastavad meie hooldekodu sagedasti.