Meie hoolduskontseptsioon

  • lühi- ja pikaajaline hooldus
  • dementsete haigete spetsialiseeritud hooldus

Kontakt

Fon +372 6230 605 :: kursana @kursana.ee

Kursana pansionaat Tallinnas - Merivälja pansionaat

Kursana Tallinna pansionaat paikneb rahulikus eeslinnas, mis ei jää aga kesklinnast liiga kaugele. Maalilise mererannani on vähem kui 700 meetrit ja linnakeskus, mida ilmestab idülliline vanalinn, asub umbes 7 kilomeetri kaugusel. Ühistranspordiga jõuab kiiresti nii kesklinna kui ka lähima ümbruskonna paikadesse. Pansionaadi kvaliteetselt sisustatud ühe- ja kahekohalised toad loovad elanikele turvalise ja õdusa kodutunde. Pansionaadi ümbrust ehib avar tiigiga park.

 

Mugavad ruumid ja professionaalne hooldus

Pansionaat pakub mugavat elamist õdusas atmosfääris, kusjuures kogu maja on asjatundjad kujundanud nii, et on võimalik takistusteta igale poole pääseda. Soojad värvitoonid, kena mööbel ja kaunid dekoratiivsed kujunduselemendid aitavad kaasa kodutunde tekkimisele. Tubadesse võib kaasa tuua oma mööblit ja armsaks saanud mälestusesemeid.

 

Pansionaadis on olemas kõik mugavused: suur retseptsiooniga fuajee, hubased ühisruumid, müügikiosk, võimlemisruum, saun, samuti mitmed ravikabinetid ja söögisaal. Majas käivad korrapäraselt nii juuksur kui ka massöör.

 

Ööpäevaringne abi ja toetus

Pole midagi tähtsamat kui see, et elanikud saavad meie abi ja toetuse peale alati täiesti kindlad olla. Majas on kutsungisüsteem, mille abil on võimalik igal ajal abi kutsuda. Kogenud personal tuleb kiiresti kohale − ja see on nii ööpäevaringselt ja 365 päeval aastas. Olgu tegu olmeteenuste või igapäevase kehahooldusega, riietumise, ravimite võtmise või toitlustamisega – abistame ja toetame alati ja kindlasti, kui aga selleks vajadus tekib.

 

Kasutage meie teenuseid

Kursana Tallinna pansionaat pakub oma elanikele väga mitmesuguseid teenuseid. Majas on oma puhastusteenindus, mis tegeleb nii tubade koristamise kui ka isikliku pesu pesemise ja triikimisega.

 

Toitlustamise eest hoolitseb pansionaadi oma köök. Menüü on mitmekülgne, eesti toitudele lisaks valmistatakse ka rahvusvahelisi roogi. Ühiseks lõunasöögiks kogunevad elanikud söögisaali, sest heas seltskonnas maitseb toit lihtsalt paremini.

 

Vabadus kujundada oma päeva

Pansionaadi elanikud otsustavad ise, kuidas nad oma päeva kujundavad – kas võtavad külalisi vastu, loevad rahulikult või vaatavad telerit, puhkavad või magavad, tegelevad hobidega või võtavad osa ühisüritustest. Meie juures ei pea oma kindlakskujunenud harjumustest loobuma. Suhtume teie erasfääri suure lugupidamisega. 

 

Koduselt sõprade seltsis

Keegi ei pea end pansionaadis elades üksikuna tundma. Pöörame suurt tähelepanu ühistegevusele ja see ei puuduta mitte ainult koosolemisi teiste elanike seltsis. Teie omaksed, sõbrad ja tuttavad on pansionaadis igal ajal teretulnud. Külalisi saab vastu võtta kas oma toas või hubastes ühisruumides. See on Teie valida, kas koos lõunat süüa või aias jalutada. See kõik on võimalik, kindlaid külastusaegu meil pole.