Meie hoolduskontseptsioon

  • lühi- ja pikaajaline hooldus
  • dementsete haigete spetsialiseeritud hooldus

Kontakt

Fon +372 6230 605 :: kursana @kursana.ee

Hooldus ja teenindamine

Kursana Tallinna pansionaadis on ühe katuse alla koondatud kõik hoolduse vormid: alates lihtsast hooldusest kui raskeimate haigete hooldamiseni. Erialase koolitusega personal on valmis Teid ööpäevaringselt aitama. Pansionaadi hooldusprogrammi kuulub:

 

  • Pikaajaline statsionaarne hooldus
  • Lühiajaline hooldus, hooldus puhkuse ajaks
  • Dementsete haigete erihooldus
  • Hooldaja asendusteenus
  • Kodune hooldusteenus

Hooldus ja kooselu pansionaadis

Ühiselt pansionaadis elades säilitavad meie elanikud iseseisvuse, samas niipalju individuaalset abi saades, kui nad vajavad. Paneme suurt rõhku sellele, et elanikud tunneksid end igas eluolukorras kindlalt ja kaitstuna, ka siis, kui mõnel päeval tervislik olukord hea ei ole. Personal kannab tähelepanelikult hoolt selle eest, et kellelgi uues kodus millestki puudus ei oleks.

 

Mitmekülgne teenustepakett algab põhihooldusest (abi kehahügieeni ja söömise juures), lisanduvad ravihooldus (sidumine, süstimine) kuni ravimite suu kaudu manustamiseni.

 

Dementsete haigete osakond

Kursana Tallinna pansionaadis on praegusel ajal eraldi 12-kohaline osakond dementsuse all kannatavale inimestele, kellele on loodud võimalused kaitstud ja turvalises ümbruses vabalt liikuda. Osakonna juurde kuulub kaitstud aiaala ja suur terrass, nii et elanikud saavad igal ajal iseseisvalt värsket õhku nautima minna. Elu hubases atmosfääris ja mälestusesemed ning kaunistused endistest aegadest aitavad elanikke möödunu meenutamisel ja hea enesetunde loomisel. Üksikasjadeni läbimõeldud kontseptsiooni ja spetsiaalse koolituse saanud töötajate abiga oleme korraldanud oma töö dementsete haigete erivajadusi arvestades ja pakume neile vajalikku intensiivset hooldust.

 

Koostööpartnerid

Kursana pansionaat Tallinnas on hästi lõimunud linna sotsiaalsesse ja meditsiinivõrgustikku ja teeb koostööd nii haiglate, arstide kui ka tesite valdkondade spetsialistidega. Tänu pidevale kogemuste vahetamisele hoolduspersonali, kogenud meedikute ja terapeutide vahel saame alati pakkuda uusimaid ravivõtteid ja teaduslikult kontrollitud hooldusmeetmeid.