Meie hoolduskontseptsioon

  • lühi- ja pikaajaline hooldus
  • dementsete haigete spetsialiseeritud hooldus

Kontakt

Fon +372 6230 605 :: kursana @kursana.ee

Proovige, kas meeldib meie juures elada

Hea meelega kutsume Teid pansionaadiga lähemalt tutvuma, et saaksite luua isikliku mulje selle maja erilisest atmosfäärist. Kasutage meie pakkumist ja proovige, kuidas siin elamine tundub. Mugavalt lõunastades võib juba esimesi muljeid koguda. Teile avaneb võimalus tundma õppida maja õhkkonda ja pakutavaid teenuseid, enne kui langetate oma otsuse.

Tasuta nõustamine ja pansionaadiga tutvumine

Individuaalse nõustamisvestluse käigus vastavad sõbralikud ja kogenud pansionaaditöötajad hea meelega kõikidele teie küsimustele. Leppige vestluse aja suhtes kokku kohapeal või helistage meile. Meeleldi varume Teie jaoks aega ja teeme majas tutvustava ringkäigu. Nõustamine on tasuta. Ühenduse võtmiseks kasutage ka meie onlain-kontaktankeeti.

 

Lühiajaline hooldus – ajutine kodu

Hea võimalus Kursana Tallinna pansionaadi tundmaõppimiseks on siis, kui tuleb kaaluda lühiajalise hoolduse, hooldaja asendusteenuse või puhkuseaegse hoolduse kasutamist. Enamikku abivajavaid inimesi hooldavad kodus nende omaksed. Aga ka hooldusega tegelevatel omastel on teinekord vaja hinge tõmmata, nad vajavad puhkust ja aega, et uuesti jõudu koguda. Samuti siis, kui pärast haiglaravi osutub vajalikuks ajaliselt piiratud hooldus, võite meie poole pöörduda. Ka selles suhtes nõustame Teid hea meelega.